Menu

Lucky Valentine

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Valentine

Hrací Automat Lucky Valentine Online Zdarma14. únor, den svatého Valentýna, je možná tím nejdůležitějším dnem v roce a asi neexistuje nikdo, kdo by nevěděl, co se tento den slaví. Tento den slaví snad všichni lidé, protože se jedná o den lásky. Vytvoření úspěšného výherního automat na toto téma je velkou výzvou a vývojářský tým společnosti Red Tiger tuto výzvu zvládl s naprostým přehledem. Výsledkem je tento velmi zábavný výherní automat zdarma. Tato automatová hra je jednoduše úžasná. Mimo toho, že je tento automat protkaný láskou, tak si z něho můžete odnést i pytle plné peněz. Výhry zde dosahují až 800násobku vaší sázky. V podstatě se jedná o pětiválcový výherní automat zdarma s 20 fixními výherními liniemi.

Hrací Automat Lucky Valentine Online Zdarma

 

Jeho formát tak patří k těm základním herním formátům a jeho ovládání je také velmi snadné. Při hraní se musíte řídit pouze základními pravidly, která nejsou vůbec těžká. Díky tomu je tento výherní automat zdarma dostupný pro naprosto všechny hráče, od profesionálů až po úplné začátečníky. Výherní automat Lucky Valentine je ale také oblíbený pro své skvělé bonusové funkce. Ve srovnání s ostatními výherními automaty zdarma, které jsou na trhu dostupné, vám tento automat nabízí mnohem více bonusových funkcí. Využijte například Kupidovi válce, milostné bomby, mega wild symboly, násobitele lásky, bonusy věží a také spiny zdarma. Mimo bonusových funkcí obsahuje tento výherní automat i normální symboly, které se dělí na dvě skupiny. Jsou jimi tematické symboly a klasické symboly písmen a čísel, za které také získáte spoustu peněžních výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti