Menu

Lucky Leprechaun iSoft

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Leprechaun iSoft

Výherní Automat Lucky Leprechaun iSoft Online ZdarmaLucky Leprechaun je výherní automat zdarma rozkládající se na 5 válcích se 30 výherními liniemi, který pochází z dílny vývojářské společnosti iSoftbet. V tomto výherním automatu zdarma můžete narazit na skřítkovu čepici, kotlík plný zlaťáků a čtyřlístek. Je zde ale i spousta dalších symbolů přinášejících štěstí. Válce jsou zelené a jsou umístěny na pozadí zobrazující travnatou pastvinu s houbami pod čistě modrou oblohou. Než se ale dáte na cestu za duhou, musíte si nastavit vaše sázky. V levém dolním rohu můžete nastavit hodnotu vsazených mincí. Vybrat si můžete hodnotu od 0,01 do 0,05.

Výherní Automat Lucky Leprechaun iSoft Online Zdarma

 

Možnost line bet vám pomůže nastavit počet mincí vsazených na každou výherní linii. Funkcí lines pak nastavíte počet aktivních výherních linií. Kliknutím na tlačítko Auto Spin roztočíte válce bez zastavení po předem nastavený počet her. Oproti tomu kliknutím na tlačítko Spin roztočíte válce pouze jednou. Chcete-li hrát s tou nejvyšší sázkou, tak můžete jednoduše využít možnosti Max Bet. Zahrát si můžete také bonusovou hazardní hru, kterou spustíte pomocí tlačítka gamble. V tomto výherním automatu zdarma má wild symbol podobu zlaté mince a během spinů zdarma se wild symbol změní na lepivý wild symbol. K tomu navíc jsou zde i symboly progresivního bonusu a bonusu šťastného skřítka. Symbol progresivního bonusu má podobu kotlíku plného zlaťáků.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti