Menu

Kobushi

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Kobushi

Kobushi Automat Online Zdarma
Tento online výherní automat zdarma je inspirovaný japonským televizním pořadem Kobushi, který vznikl v roce 2012. Všechny symboly mají čtvercový tvar, což automatu propůjčuje kompaktní vzhled s rozpětím 5*3. Automat má celkem 5 válců a 30 výherních linií. Vsadit si při tom můžete na 1, 5, 10, 15, 20, 25 nebo 30 výherních linií. Podle vlastních možností si tak můžete nastavit hodnotu vsazených mincí, počet mincí na jednu linii a počet aktivních výherních linií. Násobek všech tří hodnot vám dá dohromady celkovou sázku na jedno zatočení. Pro získání výher musíte spojit minimálně tři stejné symboly na aktivní výherní linii na sousedních válcích, počínaje válcem nejvíce vlevo.

Kobushi Automat Online Zdarma

 

Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto výherního automatu zdarma je kousek sushi se zeleným páskem, který vám nabídne až 1000 mincí. Tento počet mincí získáte za spojení 5 těchto symbolů na aktivní výherní linii. Tento symbol navíc funguje i jako wild symbol, který dokáže nahradit všechny ostatní symboly mimo bonusové symboly a scatter symboly. K dispozici jsou zde i další symboly, které vám nabídnou výhry v hodnotě od 500 do 50 mincí za výherní kombinace z pěti symbolů. Symboly hracích karet vám pak přinesou menší výhry. Ve hře narazíte na scatter symbol v podobě kousku sushi s lososem, který vám vyplatí 5x, 10x a 25x hodnotu vaší sázky. Stačí na válcích zobrazit 3, 4 nebo 5 těchto symbolů. Vyhrát můžete i jeden ze dvou progresivních jackpotů, nižší z nich je sushi jackpot a ten vyšší je Kobushi jackpot.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti