Menu

Beverly Hills 90210

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Beverly Hills 90210

Výherní Automat Beverly Hills 90210 Online ZdarmaBeverly Hills 90210 byl jedním z nejsledovanějších seriálů devadesátých let. Jste-li fanouškem tohoto televizního pořadu, tak jednotlivé symboly tohoto automatu poznáte okamžitě. Každá výhra vytvořená pomocí jednotlivých postav aktivuje v tomto výherním automatu zdarma drobnou animaci. Tematické symboly jsou pak doplněny symboly hracích karet od 9 po eso. Tento výherní automat má klasických 5 válců, ale tím nejlepším na něm je 243 výherních linií. Pro získání výhry musíte pouze spojit minimálně tři stejné symboly ve směru zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo. Jelikož máte k dispozici 243 výherních linií, tak se symboly z výherní kombinace mohou nacházet opravdu na jakémkoli poli na sousedních válcích. Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto casino automatu zdarma je Brandon Walsh, který vám vyplatí 500 mincí. Nesmí samozřejmě chybět ani Kelly Taylorová, která má pro vás připravených až 300 mincí.

Výherní Automat Beverly Hills 90210 Online Zdarma

 

Jednotlivé výhry v tomto herním automatu jsou poněkud nižší než u ostatních automatů. Máte před sebou 243 výherních linií a každá hra vás bude stát pouze 50 kreditů. Mimo to máte k dispozici i funkci automatické hry, díky které můžete válce roztočit nepřetržitě až po dobu 50 her. Existuje zde ale i režim transformace výher zprava doleva. Zpět se můžete vrátit speciálním transformujícím symbolem. Tento režim má pro vás připravenou skvělou dávku opravdových výher. Wild symbolem tohoto automatu je červené sportovní auto, které může nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbolů. Scatter symbolem je pak tradičně logo automatu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti