Menu

Ninja Chef

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ninja Chef

Automat Ninja Chef Online ZdarmaTento výherní automat zdarma pochází z dílny vývojářské společnosti iSoftbet a obsahuje celkem 30 výherních linií. Čeká na vás zde ale mnohem více. Automat totiž nabízí wild násobitele výher, bonusový symbol v podobě ninja šéfkuchaře a scatter symbol v podobě loga tohoto automatu. Abyste ale tuto slavnou japonskou kuchyni ochutnali, budete si nejdříve muset nastavit vaše sázky. Možnost lines vám pomůže aktivovat požadovaný počet výherních linií, zatímco tlačítkem line bet nastavíte počet vsazených mincí na každou linii. Nakonec je zde i nabídka bet, která vám umožní nastavit hodnotu vsazených mincí. Funkce automatické hry roztočí válce bez zastavení po předem stanovený počet her. A nezapomeňte, v tomto výherní automatu budou vaše výhry vynásobeny 2x, 3x nebo dokonce i 5x.

Automat Ninja Chef Online Zdarma

 

Když se vám podaří na válcích tohoto výherního automatu zobrazit tři a více bonusových symbolů najednou, aktivujete tak bonus šéfkuchaře. Hráč dostane šanci vyhrát od 5 do 15 spinů zdarma. Rozrůstající se wild válce jsou v tomto výherním automatu zdarma aktivní pouze během spinů zdarma. Wild válec při tom může nahradit všechny ostatní běžné hrací symboly. Během spinů zdarma se ale nemusí wild válec objevit pouze jednou, ale může se objevit opakovaně. Můžete klidně sesbírat všechny bonusy a poté aktivovat zbývající spiny zdarma. Za 5 symbolů ryby na aktivní výherní linii získáte výplatu v hodnotě 1000 mincí. Za 5 scatter symbolů pak vyhrajte 25x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti