Menu

The Warriors

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Warriors

Výherní Automat The Warriors Online ZdarmaThe Warriors je pětiválcovým výherním automatem zdarma s 243 výherními liniemi, který pochází z dílny vývojářské společnosti iSoftbet. Téma automatu bylo inspirováno kultovním filmem ze sedmdesátých let. Zároveň se jedná o velmi jednoduchý výherní automat s čistým pozadím. Protože má tento automat 243 výherních linií, tak k získání výhry stačí zobrazit tři stejné symboly na sousedních válcích počínaje válcem nejvíce vlevo. Za některé symboly získáte výhry dokonce už za spojení dvou stejných symbolů. Hraní s 243 výherními liniemi vás bude stát 50 kreditů. Tento výherní automat vás ale nechá nastavit si hodnotu vsazených kreditů. Tím nejhodnotnějším herním symbolem je Mercy, který vám nabídne výhru ve výši až 2000 mincí. K tomu stačí tento symbol zobrazit na všech pěti válcích. Dalšími hodnotnými symboly jsou Swan, Cowboy a Cochise. Ty vám vyplatí výhry ve výši 1000, 500 a 400 mincí.

Výherní Automat The Warriors Online Zdarma

 

Ani v tomto výherním automatu zdarma se nemohlo zapomenout na wild symbol, který může nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo bonusový symbol. Wild symbol se objevuje na druhém a pátém válci a všechny výherní kombinace, kterých se účastní, budou zdvojnásobeny. V tomto výherním automatu můžete využít funkci automatické hry, která válce roztočí bez zastavení až do chvíle, kdy aktivujete spiny zdarma. Posledním speciálním symbolem je bonusový symbol, který při zobrazení na prvním, třetím a pátém válci aktivuje bonusovou hru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti