Menu

Pin Up Girls

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pin Up Girls

Hrací Automat Pin Up Girls Online ZdarmaPři hraní výherního automatu Pin Up Girls si budete připadat, jako byste se nacházeli v Americe v padesátých letech minulého století. Pozadí automatu zobrazuje písečnou pláž s písečnými hrady a samozřejmě i s těmi nejkrásnějšími dívkami. Mimo to narazíte i na kolečkové brusle, rádio, růžový motocykl a červené sportovní auto. Pokud si ale odmyslíte tyto nádherné dívky, šťastné muže a padesátá léta, tak se před vámi objeví standardní pětiválcový výherní automat. Tento výherní automat zdarma má pouze 9 výherních linií. Můžete si také nastavit vaše sázky. Upravit je možné hodnotu mincí a počet vsazených mincí na jednu výherní linii od 1 do 5.

Hrací Automat Pin Up Girls Online Zdarma

 

Těmi nejhodnotnějšími symboly tohoto výherního automatu jsou mužské postavy. Za pět těchto symbolů spojených do jedné výherní linie získáte 2500 mincí. Abyste získali své výhry, musíte v tomto herním automatu tvořit výherní linie s alespoň třemi stejnými symboly nacházejícími se na sousedních válcích ve směru zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo. Blonďatá dívka z plakátu vám vyplatí až 1000 mincí, zatímco brunetka, zrzka a plavovláska vám vyplatí postupně 500, 100 a 100 mincí. Všechny další objekty vám vyplatí nejvíce 30 mincí. V tomto hracím automatu zdarma je scatter symbolem blondýnka v oblečení komorné. Když se objeví na válcích třeba i jednou, hned získáte hodnotu vaší sázky zpět. Čím více scatter symbolů se objeví, tím více peněz vyhrajete. Se scatter symboly zobrazenými na každém válci získáte 25x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti