Menu

Platoon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Platoon

Platoon Automat Online Zdarma
Tento výherní automat je inspirován stejnojmenným filmem z roku 1986. Naleznete v něm celkem 5 symbolů, které se k filmu pojí a mimo to je zde i helikoptéra, tank a hrací karty od 9 po eso. K dispozici máte celkem 5 válců a 30 výherních linií. Tento výherní automat zdarma vás nechá nastavit si hodnotu vsazených mincí a počet mincí na výherní linii. Výhry vám pak vyplatí ty symboly, ze kterých dokážete vytvořit výherní kombinace spojením alespoň tří symbolů na sousedních válcích, počínaje válcem nejvíce vlevo. Ty nejhodnotnější výhry ale získáte za spojení pěti stejných symbolů. Charlie Sheen vám například vyplatí až 1000 mincí za výherní kombinaci z pěti stejných symbolů. Willem Defoe, Tom Berenger, Forest Whitaker a Keith David vám vyplatí postupně až 500, 150, 100 a 80 mincí. Doplňující symboly hracích karet pak platí nižší výhry.

Platoon Automat Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma máte k dispozici režim automatické hry, který vám umožňuje roztočit válce bez zastavení. Válce se při tom mohou zastavit pouze při získání nové funkce, nebo pokud vám dojdou peníze či stisknete na tlačítko stop. Symbol tanku je wild symbolem, který se od bonusového symbolu liší ve dvou hlavních aspektech. Jakákoli výhra získaná pomocí wild symbolu bude vynásobena 3x. Za wild symbol také získáte spiny zdarma, které jsou aktivní, když se tank přesunuje z válce na válec směrem vlevo. Spiny zdarma trvají až do zmizení wild symbolu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti