Menu

Rambo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Rambo

Hrací Automat Rambo Online ZdarmaJak všichni víme, Rambo je skvělou akční filmovou sérií, jejíž hlavním protagonistou je Sylvester Stallone. Tento výherní automat zdarma je inspirovaný právě touto filmovou řadou a nabídne vám možnost vyhrát jeden ze čtyř různých progresivních jackpotů nebo i spiny zdarma. Tou nejzajímavější a nejdůležitější funkcí tohoto výherního automatu je ale 720 výherních linií a naprosto odlišné rozložení válců. První z věcí, které si po spuštění automatu všimnete, je rozdílné rozvržení válců. První a pátý válec má tři symboly, druhý a čtvrtý válec má čtyři symboly a prostřední válec má pět symbolů. Výhry můžete získat zobrazením třech stejných symbolů na sousedních válcích počínaje válcem nejvíce vlevo.

Hrací Automat Rambo Online Zdarma

 

Všech 720 výherních linií tohoto výherního automatu zdarma můžete aktivovat za cenu 50 kreditů. Hodnotu jednotlivých kreditů si můžete nastavit od jednoho centu výše. V závislosti na hodnotě vsazených mincí se samozřejmě mění i hodnota jackpotů. Tím nejhodnotnějším herním symbolem je symbol obrněného automat, který vám za kombinaci 5 symbolů vyplatí 500 mincí. Symbol hada vám vyplatí 100 mincí a nůž s municí pak 50 mincí. Všechny tyto tematické symboly doplňují symboly hracích karet od 9 po eso. K dispozici máte šikovnou funkci automatické hry, kterou můžete využít velmi jednoduše. Vše co musíte udělat, je pouze stisknout tlačítko a můžete nechat válce točit se bez zastavení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti