Menu

Cloud Tales

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cloud Tales

Výherní Automat Cloud Tales Online ZdarmaCloud Tales je pětiválcový video automat s 9 výherními liniemi, který vytvořila vývojářská společnost Isoftbet. Tento výherní automat získal do vínku excelentní grafickou stránku a naprosto šílené animace. Samotné válce jsou naprosto průhledné a celý automat je navržen tak, aby co nejvíce podpořil svůj jediný účel, poskytnutí spousty zábavy. Než však vzlétnete, musíte si nejdříve nastavit své sázky. Pomocí nastavení hodnoty mincí si můžete vybrat mezi 0,05 a 0,50 tu hodnotu, která vám bude nejlépe vyhovovat. Kliknutím na tlačítko Auto Spin se válce roztočí automaticky, bez žádného přerušení, po předem nastavený počet her.

Výherní Automat Cloud Tales Online Zdarma

 

Wild symbolem tohoto automatu je houbový ostrov, který dokáže vytvořit další wild symboly nahrazující všechny ostatní symboly. Wild symboly záhadných vajec a houbových ostrovů také během hry slouží jako náhrada za všechny ostatní herní symboly. Houbový ostrov je speciálním symbolem, který se objevuje pouze na prostředním válci. Při jeho zobrazení se chová jako wild symbol, ale také vytváří další wild symboly. Pokud jde ale o wild symbol záhadných vajec, tak ten se objevuje na druhém, třetím a čtvrtém válci a každý z nich obsahuje jednu speciální funkci. Záhadné vejce mohou například obsahovat funkci výměny symbolů, při které můžete změnit pozici jednotlivých symbolů na válcích tak, aby tvořili lepší výherní kombinace. Vaše výhra bude poté navíc vynásobena 4x. Další funkcí jsou wild válce, při které je náhodný počet válců od 1 do 5 kompletně pokryt stacked wild symboly. A právě funkce wild válců spojená s re-spiny je tou nejzajímavější kombinací. Naprosto celý válec, na kterém se záhadné vejce objeví, se změní na wild válec a vyhrajete jeden re-spin. Wild válec při tom zůstane nezměněn. Při zobrazení dalšího vejce při tomto re-spinu se také tento válec změní na wild a vyhráváte další re-spin. Celkem můžete v rámci této funkce získat až 3 další re-spiny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti