Menu

World Tour

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

World Tour

Hrací Automat World Tour Online ZdarmaMilujete cestování a chtěli byste se vydat na cestu kolem světa? Pak je tento výherní automat zdarma určený právě vám. V tomto automatu je vaším úkolem spojit dohromady co nejvíce obrázků slavných míst, které jste na své cestě kolem světa navštívili. Za ně vyhrajete spoustu peněžních odměn. Vsadit si v tomto výherním automatu můžete hned 175 způsoby. Nastavit si totiž můžete vaše sázky a turistické trasy tak, aby celá hra vyhovovala vám, jako zákazníkům, co nejvíce. K dispozici máte 5 různých výherních linií, na kterých můžete tvořit všechny možné výherní kombinace. Výhry při tom získáte už za spojení dvou stejných symbolů. Ty nejvyšší částky na vás ale čekají za spojení 5 stejných symbolů na výherní linii. A výhry jsou tak vysoké, že je tento výherní automat od společnosti iSoftbet označován za jeden z těch nejlepších výherních automatů zdarma vůbec.

Hrací Automat World Tour Online Zdarma

 

Začneme třeba v New Yorku, za který získáte 200 mincí při spojení 5 těchto symbolů. Stejnou výplatu získáte také za spojení jiných symbolů, jako je například váš osobní letoun odlétající na cestu kolem světa. Poté zamíříte do Egypta, kde můžete vyhrát až 500 mincí. Stejnou částku vyhrajete i na vaší cestě po Číně. Následuje Londýn, kde máte šanci získat až 2500 mincí. Poslední zastávkou je Pažíž, která nabízí stejnou výhru jako Londýn. Pokud se vám podaří na válcích spojit 5 symbolů loga automatu, tak vyhrajete jackpot, který má hodnotu 500 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti