Menu

American Roulette iSoft

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

American Roulette iSoft

American Roulette iSoft Automat Online ZdarmaVýherní automat American Roulette je jedním z nejoblíbenějších výherních automatů zdarma na světě. Jedná se o jednoduchou automatovou hru od společnosti iSoftbet, která má velmi snadné ovládání. Vaší klíčovou úlohou v tomto výherním automatu bude najít zelenou 0 nebo 00. Tato ruleta totiž obsahuje jak herní pole s nulou, tak i herní pole s dvojitou nulou. Maximální možná vsazená částka v tomto výherním automatu činí 10 euro na číslo nebo 250 euro na jiné možnosti. Máte-li vytvořenou vlastní strategii, tak můžete vsadit opravdu velké částky. Grafická stránka automatu je ucházející a při hře vás budou doprovázet standardní zvukové efekty. Hru začněte nastavením vaší sázky v rozsahu od 0,1 až do 10 bodů. Pokud chcete, tak můžete sázet i na jednotlivá čísla. Vsadit si můžete i na dvě čísla najednou. Mimo to máte možnost vsadit si například i na lichá/sudá čísla nebo červenou/černou barvu.

American Roulette iSoft Online Zdarma

 

Chcete-li to v tomto výherním automatu roztočit ve velkém, tak se musíte poohlédnout po složitějších sázkách. Když se pořádně podíváte na herní obrazovku, určitě naleznete tlačítko open racetrack, které vám aktivuje funkci určenou právě pro složitější sázky. Tuto funkci můžete využít kdykoli. Na konci každého kola máte možnost vaši sázku zopakovat za použití jiné strategie. V tomto výherním automatu zdarma také naleznete funkci skupinové sázky, ale na druhou stranu postrádá funkci automatické hry. Doprovodná hra na klavír se také zdá, jakoby se opakovala pořád dokola.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti