Menu

Dolphins Island

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dolphins Island

Dolphins Island Automat Online ZdarmaDolphin’s Island je 3D video automatová hra, která obsahuje 5 válců a celkem 243 možností na získání výher. Tento výherní automat zdarma vám ale navíc nabídne bonusové kolo, spiny zdarma, wild symboly a celou řadu násobitelů. Tento automat vás přenese na vzdálený tropický ostrov. Jeho 3D grafika je opravdu výjimečná a různé tropické rybky plavoucí mezi ovládacími tlačítky si určitě oblíbíte. Ovládací tlačítka můžete použít mimo jiné i na nastavení vašich sázek. Vsadit si musíte na 25 fixních linií. V Dolphin’s Island získáte výhry spojením tří a více stejných symbolů na sousedních válcích, ve směru zleva doprava.

Dolphins Island Automat Online Zdarma

 

Wild symbolem tohoto výherního automatu zdarma je delfín, který vám pomůže získat mnohem více výher. Může totiž nahradit téměř všechny hrací symboly. Jediné dva symboly, které delfín nahradit nemůže, jsou bonusový scatter symbol a logo automatu. Při zobrazení loga automatu s delfínem na válcích můžete aktivovat 15 spinů zdarma. Během těchto 15 volných her můžete zahlédnout žlutou létající rybu, která náhodně vyskočí nad válce a přemění některé symboly na delfíní wild symboly. Delfíni ale také mohou ze spodního pole válců vyskočit a při tom přeměnit na wild symboly všechny symboly tohoto válce. A aby toho nebylo málo, tak je zde i ryba zvaná čtverzubec, která změní na wild symboly všechny okolní symboly v rozmezí 2*2.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti