Menu

Fruit Boxes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruit Boxes

Výherní Automat Fruit Boxes Online ZdarmaFruit Boxes od vývojářské společnosti iSoftbet je pětiválcovým výherním automatem zdarma s 15 výherními liniemi. Jedná se o kreslenou automatovou hru, která se nachází v prostředí džungle se spoustou opic. Ty se po celou dobu houpají z jedné strany na druhou a neustále přeskakují z místa na místo. Kontrast barev, který je v této hře použit, je opravdu velmi dobrý a pozadí se zobrazenou džunglí je také skvělé. Maximální možná sázka na jedno zatočení činí 15 euro a vyhrané body jsou vynásobeny speciálním indexem tak, že nejvyšší možná výhra činí až 5000x vaši sázku.

Výherní Automat Fruit Boxes Online Zdarma

 

Než se dáte do hraní výherního automatu Fruit Boxes, musíte nejdříve nastavit vaše sázky. Nastavení hodnoty vaší sázky se vztahuje i na nastavení hodnoty mincí, která se pohybuje od 0,01 do 0,20. Dokonce můžete nastavit i rychlou sázku tlačítkem Bet 1-5. Stejně jako i ostatní výherní automaty zdarma od společnost iSoftbet má i tento automat dvě hlavní ovládací funkce, spin a autospin, které vám umožňují roztočit válce tak, jak si přejete. Buď je můžete roztočit jen jednou, nebo je můžete nechat točit se automaticky bez zastavení. Tento výherní automat nabízí i skvělé výhry, až 5000 mincí. K dispozici máte wild symboly, scatter symboly a bonusové symboly. Scatter symboly tvoří na válcích také výherní kombinace a mohou vám přinést výhry v hodnotě až 25násobku vaší sázky. Pomocí bonusových symbolů zase můžete vyhrát až 50 spinů zdarma. Když všechny tyto funkce spojíte dohromady, tak vám vznikne úžasný výherní automat. Navíc je ovládání tohoto automatu tak jednoduché a můžete si snadno vytvořit svoji vlastní strategii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti