Menu

Heavy Metal:Warriors

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Heavy Metal:Warriors

Automat Heavy Metal:Warriors Online ZdarmaHeavy Metal Warriors je výherní automat zdarma od společnosti iSoftbet. Tento automat je velmi vzrušující a jeho inspirací je komiksový časopis s názvem Heavy Metals. Hlavními postavami tohoto automatu jsou nebojácní válečníci. Tento výherní automat má velmi zajímavou grafickou stránku, hudební doprovod a dokonce je dostupný hned v několika jazycích. Tento pětiválec má celkem 40 výherních linií a vsadit si můžete na každou z nich mince v hodnotě 0,01, 0,02, 0,05, 0,10, 0,25 a 0,50. Tento výherní automat má 5 úrovní a celková hodnota vašich výher je vypočítávána pomocí indexů. Maximální index pak má hodnotu 1000.

Automat Heavy Metal:Warriors Online Zdarma

 

Tento automat má skvělé bonusové funkce. Narazíte zde například na symbol aktivující bonusovou hru. Tento symbol má podobu loga automatu a musíte ho zobrazit kdekoli na válcích celkem třikrát. Tento bonusový symbol vám dokonce vyplatí i výhry v hodnotě 5, 10 nebo 20 sázek. V tomto výherním automatu zdarma je samozřejmě také wild symbol, který má podobu štítu. Když se tento symbol objeví ve speciálním útvaru, třikrát vertikálně pod sebou, tak aktivuje speciální wild funkci. Vyhrát můžete spiny zdarma spolu s extra sázkami a odměnami. V tomto výherním automatu od společnosti iSoftbet ale nejsou zobrazené žádné výherní linie. Zahrát si nicméně můžete demo verzi zdarma, a to bez žádné registrace. Výherní automat Heavy Metal Warriors není progresivní hrou, jeho výhry a všechny speciální funkce z něho ale dělají skvělou záležitost pro všechny milovníky výherních automatů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti