Menu

Neon Reels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Neon Reels

Neon Reels Automat Online ZdarmaPokud chcete opravdu vědět, jak by měl vypadat pokročilý ovocný výherní automat, tak si musíte zahrát výherní automat Neon Reels. Jedná se o jeden z těch nejlepších online automatů od vývojářské společnosti iSoftbet. Na jednotlivých zakulacených válcích se nachází neonové symboly, které vám při každém zatočení mohou vyplatit spoustu výher. K dispozici budete mít nespočet bonusových funkcí včetně wild symbolů, scatter kostek, spinů zdarma, diamantových re-spinů a žhavého progresivního jackpotu. Wild symbol může nahradit všechny ostatní symboly mimo jackpot symboly a scatter symboly. Když se ve výherní kombinaci objeví wild symbol, tak už nemůžete získat žádné diamantové re-spiny. Většina hráčů ale tento výherní automat hrají kvůli jeho žhavému jackpotu. Podaří-li se vám na válcích zobrazit 5 jackpotových symbolů při hře s maximální sázkou, tak je progresivní jackpot jenom váš.

Neon Reels Automat Online Zdarma

 

Diamantové symboly spouští diamantové re-spiny. Stane se tak při zobrazení dvou diamantových symbolů na prvním válci. Během re-spinů se diamantové symboly, wild symboly a celý první válec zmrazí a zachovají si svoji pozici. Scatter symbolem je kostka. Když se vám kdekoli na válcích podaří získat alespoň tři scatter symboly, aktivujete tím spiny zdarma. Celkem získáte 10 spinů zdarma a jakýkoli wild symbol zobrazený během spinů zdarma vynásobí vaši výhru 2x. Spusťte si tento výherní automat a před vámi se otevře svět s jedním tisícem kombinací výherních linií, sázek a hodnot mincí, ze kterých si můžete vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Tlačítka s čísly, která jsou umístěna v levém dolním rohu, vám pomohou nastavit hodnotu vsazených mincí, která se pohybuje od 0,01 do 0,50. Tlačítkem Line Bet můžete nastavit počet mincí vsazených na každou výherní linii. Tlačítko Lines pak upřesňuje počet výherních linií. K dispozici máte i možnost automatické hry. Stačí stisknout tlačítko Auto Spin a válce se budou točit bez zastavení po předem stanovený počet her. Tlačítko Spin pak uvede válce do pohybu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti