Menu

Platoon Wild Progressive

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Platoon Wild Progressive

Automat Platoon Wild Progressive Online ZdarmaPlatoon Wild Progresive je výherní automat zdarma od vývojářské společnosti iSoftbet, který vypráví o období války ve Vietnamu. V této automatové hře budete mít k dispozici 5 válců se třemi řádky a 20 výherními liniemi. Stejně jako i ostatní výherní automaty má i tento různou hodnotu vsazených mincí, která se pohybuje od 0,1 až do 0,50. Maximální sázkou na každé zatočení je 10 mincí. Prostředí tohoto automatu je zasazeno přímo do válečné zóny prezentované vietnamskou džunglí. Jednotlivé symboly jsou zobrazeny na hracím poli, které je umístěno nad ovládací panel. Ten je přitom velmi intuitivní. Obsahuje známé tlačítko spin, tabulku výplat, nastavení hodnoty a počtu vsazených mincí a tlačítko auto spin. Vsadit si v tomto automatu je proto velmi jednoduché. V tomto výherním automatu zdarma se na válcích objevuje spousta pohodových symbolů. Hlavní čtyři postavy reprezentují Charlie Sheen, Willem Dafoe, Tom Berenger a Keith David.

Automat Platoon Wild Progressive Online Zdarma

 

Jsou zde i další symboly a mezi nimi například odznak s nápisem Wild, mince s nápisy BAR a jackpotový symbol, který je stejný jako plakát tohoto filmu. Wild symbol má schopnost nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo symbolu spinů zdarma a jackpotového symbolu. Musíte se tak snažit využít wild symbol co nejvíce k tvorbě dodatečných výherních kombinací tvořených třemi, čtyřmi nebo pěti symboly. Wild symboly vám vyplatí 200 mincí za samostatnou výherní kombinaci ze tří symbolů, 1000 mincí za kombinaci ze 4 symbolů a 2500 mincí za kombinaci z 5 symbolů. To vše při hraní s nejvyšší možnou sázkou. Mezi další výhry patří například 100, 500 a 1000 mincí za kombinaci ze tří, čtyř a pěti symbolů Chris Taylora. A nakonec je zde i seržant Elias, který vám vyplatí 50, 200 a 500 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti