Menu

Mona Lisa Jewels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mona Lisa Jewels

Výherní Automat Mona Lisa Jewels Online ZdarmaVýherní automat Monalisa Jewels od vývojářské společnosti iSoftbet je naprosto skvělou hrou. Jedná se o progresivní výherní automat zdarma s 5 válci a 25 výherními liniemi. Výplaty v tomto automatu jsou vypočítávány za pomocí výherních indexů a aktivní výherní linie jsou velmi dobře označeny. Ani v tomto výherním automatu nemohou chybět násobitelé. Za dva wild symboly prstenů na jedné aktivní výherní linii aktivujete násobitel 4x a tři a více těchto symbolů na aktivní linii vynásobí vaše výhry 8x.

Výherní Automat Mona Lisa Jewels Online Zdarma

 

Roztočit válce tohoto výherního automatu můžete maximálně s 10 mincemi na každou výherní linii. Minimální sázka je pouze jedna mince. Hodnotu mincí si můžete upravit podle vlastních preferencí. Maximální hodnota činí 0,50 a minimální 0,01. Sázky si tak můžete nastavit vám přímo na míru. Výherních linií můžete aktivovat, kolik chcete. Stačí použít tlačítko lines. Tento výherní automat je určen pro opravdu horlivé hráče. Pomocí funkce automatické hry válce roztočíte bez žádného zastavování. V tomto výherním automatu zdarma na vás čekají neuvěřitelné jackpoty a spousta bonusů. Na získání prvního bonusu potřebujete kdekoli na válcích zobrazit 3 a více scatter symbolů. Pro výhru druhého bonusu potřebujete mít 5 progresivních jakpotových symbolů a musíte hrát s maximální sázkou. Hraní s maximální sázkou vám otevře dveře ke spoustě dalším extraordinárním funkcím. Wild a scatter symboly vám v této hře aktivují extra spiny zdarma a další výhry. Celkově se jedná o velmi zábavný automat, který je pro milovníky hraní rozhodně zajímavý.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti