Menu

Gold Factory

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gold Factory

Výherní Automat Gold Factory Online ZdarmaVstupte do světa šílených továren, potrhlých vynálezců a zlata … hodně zlata. Gold Factory, výherní automat od společnosti Microgaming, se chlubí 5 válci a 50 výherními liniemi. Když se ale dáte do hraní tohoto online výherního automatu zdarma, tak se také setkáte s celou řadou štědrých bonusových her a standardním jackpotem, který má hodnotu 61 900 mincí.

Výherní Automat Gold Factory Online Zdarma

 

Tato hra vypráví příběh o šíleném vynálezci a jeho věrném asistentovi, který ho v jejich podvodní ponorce doprovází až na dno oceánu při hledání pokladu. Právě tam narazíte na symboly vykreslující vlaky s nákladem zlata, továrnu na zlato, zlaté symboly Bar, zlaté mince, ponorky a vozíky plné zlata.
Logo hry The Gold Factory je wild symbolem a nahrazuje všechny ostatní symboly na válcích mimo bonusového symbolu zlaté mince.
V bonusovém hře zvané Gold Factory Bonus zde můžete získat až 61 900 mincí. Tuto bonusovou hru spustíte, když si na válcích vytočíte 3 a více scatter symbolů zlaté mince. Nezapomeňte také, že již dvě a více zlaté mince vám také přinesou výhru. Ta se může rovnat až 10 000 mincí, a to když získáte pět zlatých mincí při hře s nejvyšší sázkou.

Tento automat zdarma online je jedním z nejlépe platících automatů v tomto odvětví. Tento automat pochází od společnosti Microgaming a stejně jako všechny ostatní výherní automaty od této společnosti, má i automat Gold Factory velmi bohatou grafickou stránku, přitažlivé animace a kouzelnou doprovodnou hudbu. Tento výjimečný výherní automat je pětiválcem s 50 nastavitelnými výherními liniemi. Tento automat zdarma má pro vás také schovaných spoustu fantastických bonusových funkcí. S takovou bonusovou nadílkou není získání masivních výher pro hráče tohoto hracího automatu zdarma vůbec žádným snem, ale realitou. Maximální jackpot činí 61 900 mincí. Ve hře se nachází hned několik velmi zajímavých symbolů. Některé z nich jsou například vlaky s nákladem zlata, továrna na zlato, zlaté bary, zlaté mince, podvodní ponorky a vozíky naplněné zlatem. Symbol továrny na zlato je wild symbolem, který může při tvorbě výherních kombinací nahradit všechny ostatní symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti