Menu

Fei Long Zai Tain

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fei Long Zai Tain

Fei Long Zai Tain Automat Online ZdarmaFei Long Zai Tain je výherním automatem od společnosti Playtech a jeho název v čínštině doslova znamená Létající drak, vládce oblohy. V tomto hracím automatu si můžete zahrát na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Na válcích bude rozmístěno 12 hodnotných symbolů, které se týkají starověkých čínských legend.

Fei Long Zai Tain Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma vám ale nabídne také několik speciálních funkcí, jako jsou například wild symboly v podobě draků nebo spiny zdarma s násobitelem výher, které šťastlivým hráčům zajistí velmi vysoké výhry.

Hlavním prvkem tohoto automatu je asijská mytologie, historie a bohatá kultura.

Herní symboly

Válce tohoto hracího automatu jsou naplněny symboly a postavami, které vám připomenou starověkou Čínu. Například můžete narazit na kapry Koi, zlatou žábu sedící na spoustě zlatých mincí, Jin Chan, mýtické stvoření, které se podle pověsti zobrazuje pouze v období úplňku a přináší bohatství, prosperitu a dobré obchody. Nakonec je zde i čínská podoba Fénixe, který září sytými barvami a symbolizuje pokoru a život. Létající drak, zvaný také Feilong, je tou hlavní postavou tohoto automatu a přinese vám také ty nejlepší výplaty. Mezi další herní symboly patří čínské znaky označující zlato, oheň, dřevo, zemi a vodu.

Počet výherních linií se v tomto výherním automatu může nastavit podle vašich potřeb. Hodnota vaší sázky se může pohybovat od 0,01 do 50 kreditů. S tou nejvyšší sázkou na výherní linii mohou hráči očekávat výhry v hodnotě až 10 000x jejich sázky. S maximální sázkou tak obdrží až neuvěřitelných 500 000 kreditů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti