Menu

Little Green Money

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Little Green Money

Little Green Money Automat Online ZdarmaMimozemšťané patří mezi vývojáři výherních automatů do skupiny těch nejoblíbenějších témat, ale také je pravdou, že ne mnoho výherních automatů s tímto tématem dosáhlo u hráčů vysoké popularity. Vytvoření výherního automatu zdarma s tématem mimozemského života se tak stalo opravdovou výzvou. Je asi naprosto jasné, že vývojářská společnost Habanero se této výzvě postavila čelem a vyhrála na plné čáře. Tento výherní automat online je naplněn různými druhy mimozemšťanů. Samotného pozadí i všechny ostatní grafické prvky, animace i symboly, to vše je s tématem mimozemšťanů nějak propojeno. Dokonce i zvolené barevné schéma reprezentuje toto téma. Mimo mimozemských obyvatel se na válcích tohoto automatu setkáte i s mužem v černém, který s mimozemšťany pracuje. Všechny tyto skvělé symboly jsou zde s jedním jediným cílem, aby vás při vyplácení nádherných výher skvěle pobavili.

Little Green Money Automat Online Zdarma

 

Ovládací panel je jednou z těch nejlepších vymožeností tohoto skvělého výherního automatu zdarma. Naleznete zde všechny potřebné ovládací tlačítka. Ovládání automatu je tak úplnou hračkou. K dispozici máte celkem 5 válců a 25 výherních linií. Počet aktivních výherních linií si můžete upravit podle sebe. Změna počtu aktivních výherních linií i změna hodnoty vsazených mincí vyžaduje pouze několik málo kliknutí. Dalšími významnými funkcemi je funkce MAXBET a funkce AUTOSPIN, které v tomto výherním automatu zdarma naleznete také. Při hře se soustřeďte na symbol UFA, který je wild symbolem a dokáže vaše výhry výrazně vylepšit. Druhým důležitým symbolem je symbol kruhů v obilí, který může aktivovat spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti