Menu

Game of Swords

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Game of Swords

Hrací Automat Game of Swords Online ZdarmaGame of Swords je jedinečnou automatovou hrou, která obsahuje 25 výherních linií a 5 velmi dobře vypadajících válců. Vaše maximální sázka v tomto výherníma automatu může dosahovat až 750 mincí a maximální zisk má hodnotu 400násobku vaší sázky. Znamená to možnost vyhrát neuvěřitelných 300 000 mincí. K dispozici budete mít scatter symboly i wild symboly, které průběh hry výrazně ozvláštní.

Jak jste již určitě pochopili, tento výherní automat online je určen převážně pro vysoké hráče a vyznačuje se velmi zajímavou grafickou stránkou. Jeho symboly jsou velmi lákavé a skvěle doplňují doprovodný příběh. Pokud jste se již nad tématem tohoto výherního automatu pořádně zamysleli, tak jste jistě pochopili, že se jedná o napodobeninu tématu ságy Hra o trůny. A právě proto tento výherní automat zdarma přitahuje tak velké množství hráčů.

Hrací Automat Game of Swords Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma narazíte hned na dvě velmi zajímavé bonusové funkce, které jste ale určitě očekávali. Výherní automat takového formátu se bez bonusových funkcí, které hráče vtáhnou více do hry, rozhodně neobejde. Naštěstí si to vývojářská společnost Genesis Gaming uvědomila, a proto hráčům nabízí jednu bonusovou funkci s deseti spiny zdarma a druhou bonusovou funkci, kterou je hra o trůn. V této bonusové hře bude vaším úkolem vybrat si jednu z rodin, za kterou budete bojovat a zahájit souboj o trůn.

Ano, přesně o to tu jde. Budete mít celkem čtyři životy a než je ztratíte, musíte korunu vyhrát pro sebe. Postupně se postavíte jednotlivým protivníků, kteří budou mít dva životy. Postupně si je vybírejte a přemozte je. Bonusová hra bude ukončena po poražení všech protivníků nebo po ztrátě všech životů. Tak co, troufnete si zahrát o trůny?

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti