Menu

Fireworks Frenzy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fireworks Frenzy

Automat Fireworks Frenzy Online ZdarmaPokud nechcete čekat až do listopadu na nádhernou ohňostrojovou podívanou, tak je zde pro vás skvělá náhrada v podobě výherního automatu Fireworks Frenzy.

Automat Fireworks Frenzy Online Zdarma

Tento herní automat online se představuje v celé své kráse a je připraven vám prokázat svoji sofistikovanost. Válce včetně jejich okolí byly vyzdobeny velmi chytře. Připraveny jsou pro vás pestrobarevné ohňostroje, které jsou hlavním bodem celé grafické stránky. Chybět ale nebudou ani ovládací prvky automatu. Toto spojení vám tak nabízí ty nejlepší herní zážitky.

Celý automat zabírá dohromady 5 válců se 3 řádky a 25 výherními liniemi. Hráči mohou aktivovat všechny výherní linie najednou. Pozadí automatu je překrásné a všechny velkolepé ohňostroje se zde promítají na tmavé noční obloze. Zajištěnu tedy máte stejnou atmosféru, jako při listopadových slavnostech.

Tento výherní automat obsahuje hned tři velmi hodnotné symboly, které můžete na válcích zobrazit klidně i najednou. Prvním z nich je žlutá exploze a druhý symbol zobrazuje několik různých raket. Třetím symbolem je pestrobarevná raketa, která každou chvíli vybouchne. Dalšími symboly jsou symboly klasických hracích karet od esa až po devítku. Tyto symboly vám také vyplatí výhry, ty ale budou mít nižší hodnotu.Wild symbolem tohoto výherního automatu je obrovské kolo, které může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Další funkce wild symbolu si můžete zjistit v tabulce výplat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti