Menu

Aztec Pyramids

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Aztec Pyramids

Aztec Pyramids Automat Online ZdarmaVýherní automat Aztec Pyramids je hrou, která vypráví o pyramidách starých Aztéků. I když spousta lidí věří, že pyramidy postavili pouze staří Egypťané, tak tomu tak není. Aztékové je také stavěli a Aztec Pyramids je nyní titul výherního automatu, jehož tématem je prozkoumávání právě těchto pyramid a architektonických památek. Tento neuvěřitelný výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 25 výherních linií. V této džungli zajisté narazíte na zapomenuté ruiny, ale také na fantastické poklady, které zde tato bohatá civilizace zanechala.

Prozkoumejte tak tyto starověké pyramidy a objevte své odměny. Pyramidy jsou ukryty v husté džungli, kterou musíte nejdříve projít. Pro získání výher po cestě spojujte 3, 4 nebo 5 stejných symbolů na aktivních výherních liniích.

Aztec Pyramids Automat Online Zdarma

Aztécká mince je prvním speciálním symbolem. Když získáte minimálně tři tyto mince, tak budete mít možnost zahrát si spiny zdarma. Za 3, 4 nebo 5 těchto symbolů kdekoli na válcích spustíte 1, 3 nebo 10 spinů zdarma. Aztécký medailon je ve výherním automatu Aztec Pyramids používán k tvorbě výherních kombinací. Tento výherní automat zdarma je skvělou hrou s rozmanitými hracími symboly a všechny mohou být symbolem tohoto medailonu nahrazeny. Neplatí to pouze pro symbol aztécké mince. Stejně jako egyptské pyramidy i ty aztécké ukrývají spoustu pokladů a tajemství. Bohatství této zaniklé civilizace objevíte právě na válcích tohoto automatu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti