Menu

King Tut´s Tomb

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

King Tut´s Tomb

Automat King Tut´s Tomb Online ZdarmaNa trhu s výherními automaty existuje celá řada automatů s tématem inspirovaným starověkým Egyptem. Samotná vývojářská společnost Habanero už vytvořila několik výherních automatů s tímto tématem. Tak významné téma má ale neustále co fanouškům výherních automatů nabídnout, a právě proto podobné výherní automaty dokáží přilákat masivní množství hráčů za rekordně krátkou dobu. Konkrétně tento výherní automat zdarma vypráví o starodávných pyramidách, ve kterých byl pohřben vládce Tut. Jeho hrobka je plná záhad, ale mimo tajemství skrývá i spoustu pokladů, které čekají jen a jen na vás. Výherní automat King Tut’s Tomb zdarma je také velmi krásně proveden.

Automat King Tut´s Tomb Online Zdarma

 

Celá tato záležitost je jednoduše nádherná. Grafická stránka je plynulá a použité animace jsou velmi chytlavé. I tento herní automat online má dva druhy symbolů. První druh je ten důležitější a představuje symboly spojené s tématem hry. Sem patří i scatter a wild symboly. Mimo nich je zde ale i pár dalších symbolů, které vám nabídnou vysoké jackpoty. Druhou skupinou symbolů jsou symboly písmen a čísel. Tyto symboly vám také vyplatí výhry, ty ale mají nižší hodnoty. Celkově se jedná o pětiválcový výherní automat zdarma s 25 výherními liniemi. Počet aktivních výherních linií na jedno zatočení si můžete upravit od 1 do 25 a hrát můžete začít už s 0,01 mince. Maximálně si můžete vsadit až 5000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti