Menu

Golden Amulet

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Amulet

Výherní Automat Golden Amulet Online ZdarmaVýherní automat Golden Amulet dosahuje obrovské kvality. Téma automatu je inspirováno Mayskou kulturou a automat je tak plný různých Mayských prvků a předmětů. Mezi ně patří třeba masky, vázy, sochy a poháry. Všechny tyto symboly se zobrazují na 5 válcích. Starověká Mayská civilizace je předmětem bádání historiků po dlouhá desetiletí a v současnosti se jedná o velmi populární téma pro online výherní automaty. Představivost při tvoření výherních symbolů je v každém výherním automatu opravdu velká.

Výherní Automat Golden Amulet Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 5 výherními liniemi. Minimálně si můžete vsadit 0,05 mincí, což je asi nejvhodnější sázka pro hráče, kteří nemají příliš velké herní prostředky a nechtějí podstoupit velké riziko. Jedná se o výjimečnou automatovou hru s velmi slušnou návratností. V tomto výherním automatu nebudete mít k dispozici tabulku výplat, proto, pokud chcete znát své výhry, musíte jednoduše roztočit válce a hrát. Mezi symboly, které vám vyplatí nižší výhry, patří zlaté poháry, bronzové poháry a zlaté vázy. Vyšší výhry získáte za vázy v podobě lvů, sochy králíků a sochy obličejů. Tím vůbec nejhodnotnějším symbolem je zlatý amulet a symboly z mayských legend.

Jak hrát

V rohu herní obrazovky tohoto automatu narazíte na symbol i, který označuje informace o tomto automatu. Během hraní můžete narazit na symbol zlatého amuletu, za který získáte maximální výhry v hodnotě až 12,5násobku vaší sázky. Tento symbol vám vyplatí výhry nezávisle na výherních liniích.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti