Menu

Lucky Dragons

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Dragons

Automat Lucky Dragons Online ZdarmaLucky Dragon je novým výherním automatem, který se rozkládá na hracím poli o velikosti 5×4 s 50 fixními výherními liniemi. Tento výherní automat byl inspirovaný čínskými tradicemi a jeho grafická stránka tak má orientální téma. Jako symboly se zde objevuje ryba Koi, mince, tygři a zlatí draci. Celou atmosféru pak podtrhuje skvěle zvolený soundtrack, který přidává hře na vzrušení a napínavosti. Nejvíce můžete vytěžit ze symbolu draka, který se na válcích objevuje jako stacked symbol a pomůže vám získat jackpot v hodnotě 800 mincí. Bonusové spiny zdarma vám ale zajistí ještě vyšší výhry, které dosahují až 40 000 mincí.

Automat Lucky Dragons Online Zdarma

 

Vizuální prvky tohoto výherního automatu jsou laděny velmi tradičně. K dispozici budete mít sytě červené karty s hodnotami od esa až po kluka, které doplňují symboly tygrů, draků, ryb a fénixů. Tím nejlukrativnějším symbolem je dračí hlava. Když ji zobrazíte na jedné výherní linii 2x, 3x, 4x nebo 5x, tak bude vaše sázka na jednu výherní linii vynásobena postupně 10x, 50x, 200x nebo 800x. Symbol dračí hlavy je stacked symbolem a může zaplnit všechna pole válce.

Wild symbol tohoto automatu má podobu zlaté mince a může nahradit všechny ostatní symboly mimo scatter symbolů. Na wild symbol můžete narazit pouze na prostředním válci. Scatter symbolem je smějící se Buddha. Za tři a více těchto symbolů aktivujete spiny zdarma se 6 spiny a při získání dalšího scatter symbolu během spinů zdarma získáte další dodatečné spiny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti