Menu

Olympia

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Olympia

Výherní Automat Olympia Online ZdarmaOlympia je výherní automat zdarma, který vás přenese zpět až do starověkého Řecka, které tehdy bylo středem pokroku. Ve starověkém Řecku řídili život všech lidí bohové, a to ne zrovna běžnou formou. Vy si nyní můžete báje o řeckých bozích vychutnat všechny dohromady právě v tomto online výherním automatu od společnosti Fugaso.

Výherní Automat Olympia Online Zdarma

 

Řecké téma přináší vždy něco naprosto majestátního, a tento výherní automat není žádnou výjimkou. Automat se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi a vše je zde vyzdobeno mramorem a bílým kamenem. Zdobení nicméně není přehnané a vytváří tak příjemný estetický zážitek.

Tento výherní automat nabízí vysoké rozlišení a je velmi atraktivní, ale při tom není příliš výrazný. Tou nejvyšší výhrou, kterou v tomto automatu můžete získat, je 250 000 kreditů. Tuto částku můžete nicméně získat pouze při hraní s maximální sázkou.

V tomto výherní automatu si můžete vsadit až na 15 výherních linií. Speciální funkcí jsou spiny zdarma, při kterých budou aktivní expandující symboly. Expandující symbol bude určen náhodně před zahájením spinů zdarma a může se pak rozšířit na celý válec. K tomu navíc si hráči své výhry mohou vylepšit pomocí hazardní hry, ve které je nutné pouze uhodnout správnou barvu následující karty. Zvláštností jsou nabízené barvy, které neobsahují klasickou červenou a černou, ale červenou a fialovou.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu obsahují hrací karty od kluka až po eso. Tyto symboly jsou vybarveny v jednotlivých barvách Olympijských her. Mimo těchto symbolů je zde také symbol řeckého boha, princezny, atleta a hory Olympu, která je wild symbolem. Grafická stránka automatu je perfektní a průběh hry plynulý.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti