Menu

Cowboys Go West

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Cowboys Go West

Hrací Automat Cowboys Go West Online ZdarmaVýherní automat Cowboys go West dokážete již podle jeho názvu správně zařadit na divoký západ. Ihned po jeho spuštění se před vámi objeví herní obrazovka orámovaná dřevěným okrajem a nad válci je umístěn dřevěný nápis s logem automatu. V rámu můžete objevit i několik dírek vytvořených kulkami. Po stranách názvu automatu jsou vyobrazeny siluety červených hřebců.

Hrací Automat Cowboys Go West Online Zdarma

 

Symboly tohoto výherního automatu jsou kreslené a všechny jsou nějakým způsobem spojeny s daným tématem. Narazíte například na kaktusy, odznak šerifa, černého koně, kovboje, zločince, barmana, tanečnici, banditu a kovbojský klobouk. Zahlédnout můžete i kovboje, který roztáčí ve vzduchu své laso. Tento výherní automat se ale týká spíše té zábavné části divokého západu než nějakého pronásledování banditů a nabízí tak skvělou změnu od ostatních, vážných online automatů, kterými je trh hojně zaplněn.

Jak hrát

Abyste mohli začít hrát, musíte si nejdříve automat nastavit podle vlastních možností. Upravit je možné hodnotu vašich sázek a jejich úroveň. K tomu využijte ovládací prvky nacházející se pod válci. Až budete s nastavením spokojeni, stiskněte tlačítko Play, které je umístěno doprostřed ovládacího panelu. K dispozici máte i předvolbu pro nastavení maximální sázky.

V tomto výherním automatu existuje i wild symbol, kterým je černý kůň. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací, proto je dobré, se na něj při hraní soustředit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti