Menu

Kings Treasure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Kings Treasure

Hrací Automat Kings Treasure Online ZdarmaJedním z těch nejhranějších výherních automatů na Quasar Gaming je výherní automat King’s Treasure, a pokud se i vám líbí klasické kasinové akční hry spolu se skvělým herním prostředím a funkcemi, pak si tento automat zamilujete. Tento výherní automat zdarma provede hráče středověkem s nádechem období vlády krále Artuše. Rozvržení herního prostředí bude hráčům velmi povědomé a hráči navíc získají různé množství spinů za specifické symboly. Truhlice tohoto krále není naplněna pouze drahými kameny, jedná se o opravdový poklad. Znamená to, že když v této hře vyhrajete, tak vyhrajete obrovské částky.

Hrací Automat Kings Treasure Online Zdarma

Co se týče ovládání hry, pak je tento výherní automat velmi snadný. Neobsahuje žádné komplikované funkce, herní rozhraní je opravdu jednoduché a hráči mají k dispozici celé pole o pěti válcích se třemi řádky, což dohromady dělá 15 polí. Symboly této hry se skládají z klasických symbolů hracích karet, které jsou vyladěny tak, že celou hru posouvají na naprosto jinou úroveň.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti