Menu

Amazons Battle

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Amazons Battle

Hrací Automat Amazons Battle Online ZdarmaVýherní automat Amazons Battle od společnosti EGT vám bude vyprávět o Amazonském deštném pralese. Tento výherní automat vám dovolí nahlédnout na nedotčenou přírodu a nekonečnou zeleň. Amazonského souboje v tomto automatu se účastní čtyři ženy a každá z těchto bojovnic je jiná. Jedna je blonďatá, druhá zrzavá, třetí je brunetka a ta poslední je černovláska. Každá z nich vám také vyplatí odlišné výhry a každá z nich má jiné charakteristické pohyby, které omámí každého hráče. Vyberte si vaši oblíbenou zástupkyni v tomto souboji podle vlastních preferencí. Tento výherní automat zdarma patří mezi milovníky výherních automatů mezi ty nejoblíbenější.

Hrací Automat Amazons Battle Online Zdarma

 

Jedná se o naprosto skvělou hru, ve které můžete vyhrát až 1000 mincí. Výplaty jsou totiž naprosto skvělé. Chybět samozřejmě nemohou ani bonusy a jackpoty, které jsou velmi zajímavé. Tento výherní automat vám dokonce vyplatí i spiny zdarma. Celkem je zde k mání až 30 spinů. A pro opravdové gamblery je zde i hazardní funkce, která má neomezené možnosti dodatečných výher. Těšte se hlavně na výplaty za symbol tygra a wild symbol koně, které vás naprosto dostanou. Celkově se jedná o velmi pěkný automat, ve kterém je velmi jednoduché vyhrát.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti