Menu

Dwarfs Gone Wild

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dwarfs Gone Wild

Automat Dwarfs Gone Wild Online ZdarmaVýherní automat Dwarfs Gone Wild byl vytvořen již v roce 2018 a vypráví příběh o Sněhurce a sedmi trpaslících, kteří v zemi dokáží najít spoustu pokladů. Vaším úkolem bude při hraní pomoci trpaslíkům najít co nejvíce pokladů. Při tom budete moci využít jejich speciálních schopností nebo i jiných speciálních funkcí, jako jsou například spiny zdarma, wild symboly pokrývající celý válec, volné wild symboly a násobitelé výher v hodnotě až 5x.

Automat Dwarfs Gone Wild Online Zdarma

Dwarfs Gone Wild je naprosto jedinečný výherní automat, který se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Pro roztočení válců potřebujete v tomto automatu minimálně 20 centů. Právě za tuto cenu se budete moci spolu s trpaslíky vydat na jejich cestu za poklady. Ve hře se objevuje také kouzelné zrcadlo, které vám udělí dva re-spiny a pravděpodobnější výskyt těch nejhodnotnějších symbolů, které dosahují až 300x vaší sázky. Hlavní speciální funkcí zde ale je bonusová hra se spiny zdarma, která se inspirovala těžením zlata. Jak se budete ponořovat hlouběji a hlouběji do dolu (v závislosti na počtu odblokovaných trpaslíků), najdete až 7 trpaslíků. Každý z nich vám při spinech zdarma ukáže své nejlepší schopnosti.

Herní symboly

Automat Dwarfs Gone Wild obsahuje 3 symboly s nižší hodnotou, kterými jsou karetní symboly od dámy až po eso. Sedm trpaslíků se Sněhurkou představují to nejlepší z tohoto automatu. Sněhurka vám vyplatí 60x hodnotu vaší sázky. Ve hře je také wild symbol, který má naprosto stejnou hodnotu, jako symboly Sněhurky.

Dwarfs Gone Wild je skvělým výherním automatem, který je obohacen o hodnotné symboly s výplatou až 1200x vaší sázky. Je možné také aktivovat násobitele a výhry tak zvýšit rovnou 5x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti