Menu

Viking Legend

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Viking Legend

Hrací Automat Viking Legend Online ZdarmaVikingové jsou známí jako barbarové, kteří se ničeho nebojí, jsou skvělí mořeplavci a přepadají okolní osady. Nyní je na čase se s těmito statečnými a mocnými obyvateli severu seznámit pomocí výherního automatu Viking Legend. Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi, na kterých můžete tvořit výherní kombinace v hodnotě až neuvěřitelných 20 000 mincí. Pro ty nejstatečnější hráče se jedná o tu nejvyšší možnou odměnu, ale také je možné aktivovat 10 spinů zdarma s trojnásobnými výhrami.

Hrací Automat Viking Legend Online Zdarma

 

Vikingové jsou lidé, kteří kdysi dávno obývali nehostinnou oblast Skandinávie. V celé Skandinávii tenkrát bydleli lidé s touto podobnou kulturou, kteří byli výborní dobyvatelé, podmanili si část severní Evropy a dokázali své obchodní cesty prodloužit až do severní Afriky nebo střední Asie. Kultura Vikingů byla bohatá na písně, literaturu i umění.

Pokud si tento výherní automat chcete zahrát, nejdříve si nastavte hodnotu svých sázek. Aktivovat můžete 1, 5, 10, 15 nebo 20 výherních linií. Na každou výherní linii si můžete vsadit od 0,01 do 2,00 mincí. Jakmile máte vše nastaveno podle vlastních představ, roztočte válce a pouze čekejte na své výhry.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu představují symboly hracích karet od kluka až po eso. Mezi tematické symboly patří vikingský náčelník a válečník, válečník s krátkými vlasy, válečník s helmou, červený štít, zelený štít a modrý štít.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti