Menu

Xcalibur

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Xcalibur

Xcalibur Automat Online ZdarmaVýherní automat Xcalibur se rozkládá na 5 válcích s 50 výherními liniemi. Tento automat zpracovává slavné středověké téma, které vypravuje legendu o králi Arturovi a meči, který byl zaražen v kameni. K odemčení těch nejvyšších odměn tohoto výherního automatu budete mít k dispozici spoustu kouzel. Ty se během hraní mohou proměnit například v expandující wild symboly, speciální bonusové symboly nebo spiny zdarma s náhodnými výhrami. Můžete také vyhrát jackpot v hodnotě až 1000x vaší sázky.

Xcalibur Automat Online Zdarma

 

Povídka o králi Arturovi patří mezi ty nejslavnější legendy ze starověké Anglie. Jedná se o příběh o nebojácném králi, který stál v čele britských ostrovů a dokázal ochránit jejich lid před nepřáteli. Tato legenda byla během let převyprávěna tolikrát, že se dnes neví, co je pravdou, a co je výmyslem.

Nyní je legenda o tomto králi zpracována v podobě video automatu. Na jeho válcích můžete zahlédnout všechny postavy z tohoto středověkého období, zvláště Guinevere, krále Artura a kouzelníka Merlina. Mezi další symboly tohoto automatu patří zbraně z daného období, kterými jsou helmy, meče a štíty. Symboly hracích karet od kluka až po eso a symbol draka vás jistě nepřekvapí.

S více jak 50 výherními liniemi je možné na výhry dosáhnout při každém zatočení válci. Pokud chcete omezit vaše ztráty, pak můžete počet výherních linií zredukovat. Hrát je možné s 1, 5, 10, 25 nebo 50 výherními liniemi. Sázky mají v tomto automatu celkem 7 úrovní, ze kterých si také můžete vybrat podle vlastních preferencí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti