Menu

Buffalo Blitz

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Buffalo Blitz

Automat Buffalo Blitz Online ZdarmaVýherní automat Buffalo Blitz je skvělým výherním automatem pro všechny hráče, kteří by chtěli navštívit opravdickou divočinu, ale nemají peníze na nákladnou cestu. Zvláštností tohoto výherního automatu je jeho počet válců, kterých je zde 6. Tomu samozřejmě odpovídá i vysoký počet výherních linií, kterých je pro změnu 4096. Hráči mohou získat také 100 spinů zdarma nebo násobitele výher 2x, 3x nebo 5x.

Automat Buffalo Blitz Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma vás vezme na osvěžující cestu do panenské přírody severní polokoule. Místo tropických pralesů nebo rozpálených afrických plání ale čekejte mrazivé počasí, které je typické pro ta nejsevernější místa na naší planetě. Místo antilop se na válcích nachází rysy, mývaly, losy a medvědi Grizzly. Automat navíc obsahuje velmi detailní vyobrazení jednotlivých zvířat v jejich typickém životním prostředí.

Herní symboly

Tento výherní automat se od ostatních klasických automatů liší. Obsahuje celkem 6 válců a každý válec má 4 symboly. Pro získání výher musí hráči na sousedních válcích spojovat stejné symboly a při tom jim stačí spojit pouze dva symboly jakéhokoli zvířete a získají výhru. Výhry budou vypláceny v závislosti na výši celkové sázky, která se skládá z hodnoty mince od 0,01 do 5 a z počtu vsazených mincí.

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří symboly hracích karet od 9 až po eso. Tematické symboly tvoří bizoni, rysy, mývaly, losy a medvědi. Tou nejvyšší výhrou tohoto automatu je 300x hodnota vaší sázky a navíc je možné využít i speciální symboly, jako je například wild symbol s násobitelem, scatter symbol nebo bonusové spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti