Menu

Bonus Bears

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bonus Bears

Výherní Automat Bonus Bears Online ZdarmaSpousta lidí považuje medvědy za rozkošná stvoření, zvláště pokud je vidí jako animované postavičky některých dětských seriálů nebo televizních pořadů či jako plyšové hračky. Pokud i vy jste fanoušky jakéhokoli zobrazení medvídka, tak je tento výherní automat určený právě vám. Tento výherní automat pro vás připravila společnost Playtech a můžete si ho zahrát za reálné peníze nebo si ho vyzkoušet jen tak zdarma. Největší popularitu si tento výherní automat ale nezískal nejenom díky medvídkům, ale také díky svým lukrativním odměnám a zajímavým bonusovým funkcím.

Výherní Automat Bonus Bears Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Téma automatu je pak představeno symboly medvěda grizzlyho, zrzavé farmářky, piknikového košíku, skunka, včelího úlu, sklenic naplněných medem a karetních symbolů s hodnotou od 9 až po eso.

I když jsou všechny grafické prvky tohoto automatu včetně zvolených barev dětinské, i tak si dokážou získat velkou pozornost hráčů. Automat není také vůbec těžký na ovládání. Nastavení jednotlivých sázek a aktivních výherních linií najdete velmi snadno. Konkrétní hodnotu všech možných výherních kombinací naleznete v připojené tabulce výher.

Minimální hodnota mince tohoto automatu je 0,01 a maximálně 0,50 dolarů. Díky těmto hodnotám se výherní automat hodí pro všechny hráče, nezávisle na výši jejich herního rozpočtu. Maximální sázka na všech 25 výherních linií činí 125 dolarů. Automat se může pochlubit skvělými animacemi a vysokým jackpotem ve výši 5000 mincí. Aktivovat je také možné medovou funkci, která vám vyplatí až 100násobek vaší sázky.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti