Menu

Beach Life

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Beach Life

Beach Life Automat Online ZdarmaBeach Life je výherním automatem, který pro vás vytvořila společnost Playtech a již na první pohled dokážete snadno rozpoznat, jakým tématem se nechala inspirovat. Tento výherní automat obsahuje spoustu pestrých barev a připomene vám bezstarostnou atmosféru na rozpálené písčité pláži. Nechte se touto atmosférou unést a využijte všech hodnotných a bonusových výher, abyste se na podobné plážové prázdniny mohli vypravit také.

Beach Life Automat Online Zdarma

 


Vzhled tohoto automatu vám bude připomínat kreslené seriály a na jeho válcích na vás čekají palmové stromy a obrovské slunečníky. Celé pozadí je pak tvořeno blankytně modrou oblohou a klidnou mořskou hladinou. Všechny symboly i ostatní ozdobné prvky tohoto automatu mají pestrou škálu barev a rozhodně velmi snadno přitáhnou vaši pozornost. Nechte se zlákat a nakazit se touto pohodovou atmosférou a trošku si u tohoto automatu odpočiňte.


Funkce automatu


Tento výherní automat obsahuje 20 výherních linií a 5 válců. Cílem hry je vytvářet na aktivních výherních liniích výherní kombinace, které se musí skládat ze stejných symbolů umístěných vedle sebe počínaje prvním válcem vlevo. Nastavení sázek i jiných funkcí automatu je možné pomocí ovládacího panelu, který je umístěn na spodní straně herní obrazovky. Využít můžete také rychlou volbu pro nastavení maximální sázky.


Herní symboly


Symboly tohoto výherního automatu jsou sladěny s použitým tématem a narazíte proto na symboly zmrzliny, symboly cukrovinek, symboly tropického ovoce a čokolády, které vám nabídnou středně vysoké výhry. Mezi další symboly patří opalující se žena, surfař a potápěč. Tyto symboly patří k těm méně běžným symbolům a vyplatí vám mnohem vyšší výhry než předchozí symboly.
Symbol písečného hradu je scatter symbolem a symbol truhlice s pokladem je bonusovým symbolem. Wild symbol má podobu usmívajícího se sluníčka.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti