Menu

Age of Gods King of Olympus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Age of Gods King of Olympus

Výherní Automat Age of Gods King of Olympus Online ZdarmaJe na čase seznámit se s bohem všech bohů, kterým je samotný Zeus. Zeus má obrovskou moc, takovou, že může v tomto výherním automatu od společnosti Playtech řídit i všechny ostatní bohy.

Hvězdou a hlavní postavou tohoto výherního automatu je král celé hory Olymp a zároveň i tohoto pětiválcového automatu s 25 výherními liniemi, který vám vyplatí až neuvěřitelných 300 000 mincí (jedná se zároveň o progresivní jackpot).

Výherní Automat Age of Gods King of Olympus Online Zdarma

 

V řecké mytologii vystupuje spousta božských postav, ale jejich hlavním vůdcem je vždy Zeus. Zeus je bůh hromů a vládne celému božskému království právě z hory Olympu. Zeus je známý zvláště pro svoji obrovskou moc a sílu, ale také pro své neslavné otcovské schopnosti. V tomto výherním automatu se na Dia můžete podívat jako na člověka s nadlidskou silou, obrovskými svaly a šedou hřívou.

Herní symboly

Válce tohoto výherního automatu vám nabídnou fantastické symboly v podobě člunů, zlatých lyr a hliněných váz. Tím nejkrásnějším symbolem tohoto automatu je ale bílý orel, který představuje samotného přeměněného Dia. Na válcích také zahlédnete symbol okřídleného koně, kterému se říká Pesasus. Právě tento kůň pomáhá Diovi roznést jeho hromy a blesky po celé obloze.

Co se týče vizuálních efektů, tak se tento výherní automat řadí mezi ty nejlepší online automaty v tomto odvětví. Zvolené barevné schéma automatu obsahuje hlavně modrou barvu s oranžovými a žlutými tóny, které na obrazovce mohou tvořit obrovské trhliny.

Mezi symboly tohoto automatu patří klasické symboly hracích karet od kluka až po eso a tematické symboly, kterými je Zeus, Pegasus, orel, loď, lyra a váza.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti