Menu

Gardener

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gardener

Výherní Automat Gardener Online ZdarmaGardener je dalším velmi jednoduchým výherním automatem zdarma, který je možná určen spíše těm mladším nadšencům do automatových her. Celý automat, od grafické stránky až po samotné symboly, je naprosto neuvěřitelně zábavný. Dokáže vás dokonce dostat z každého perného dne a už i po krátké chvilce hraní se budete cítit opravdu skvěle. Pokaždé, když se symboly na válcích spojí do výherní kombinace, tak vás zároveň skvěle povzbudí. Vsadit si v tomto výherním automatu můžete už 0,02 mince na linii a maximálně si můžete zahrát s jednou mincí na linii. Máte-li tedy k dispozici 15 výherních linií, bude vaší maximální sázkou 15 mincí. I když se jedná o výherní automat se zahradním tématem, narazíte zde i na symboly ovoce, zvířat a domácích mazlíčků. Nejsou zde naprosto žádné tradiční symboly, a právě proto není tento výherní automat vůbec nudný.

Výherní Automat Gardener Online Zdarma

 

Tento hrací automat online nabízí hned dvě bonusové funkce. První je ovocná soutěž a druhou je bonus sklizně. Připravte se, že po vaší tvrdé práci přijde nakonec sklizeň. Pokud jste odvedli opravdu skvělou práci, tak se dostanete až do soutěže s ovocem. Za první místo v této soutěži získáte 100x hodnotu vaší sázky. Vaše ovoce musí spadat do jedné z následujících skupin: normální, napůl snězené nebo červivé, a podle toho bude hodnoceno. Na rozdíl od ostatních výherních automatů zdarma vypadá tento výherní automat zdarma spíše jako běžná hra pro mobilní telefony, kterou si můžete zahrát opravdu kdykoli a kdekoli. Navíc zde narazíte na spoustu zajímavých prvků, díky kterým se od hraní nebudete chtít odtrhnout.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti