Menu

Aces and Faces MP

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Aces and Faces MP

Výherní Automat Aces and Faces MP Online ZdarmaAces and Faces MP je dalším skvělým video automatem z dílny vývojářské společnosti Tom Horn Gaming. Pro hráče, kteří doposud nevyzkoušeli žádný video automat, je tento výherní automat zdarma skvělou volbou. Design automatu i samotný průběh hry je velmi jednoduchý, stejně jako i u všech ostatních video pokerových automatů. Automat vychází z hry Jacks or Better, ale hlavním rozdílem jsou mnohem lepší výplaty za výherní kombinace z vysokých karet. To se vztahuje na kombinace karet J, K, A a Q. Většina hráčů je zvyklá hrát s balíčkem 52 karet, takže i s hraním tohoto výherního automatu nebudete mít žádné problémy. Automat obsahuje stejný počet karet a všechny výplaty začínají na stejné úrovni, jako při klasickém Jacks or Better.

Výherní Automat Aces and Faces MP Online Zdarma

 

Tou nejnižší výherní kombinací je dvojice stejných karet. Tou nejvyšší výherní kombinací je na druhou stranu královský flush. Mimo to je v nabídce i spousta jiných výherních kombinací, jako je například čtveřice es, čistý flush, čtyři kluci, královny, králové, čtveřice karet od 2 po 10, full house, flush, postupka, dva páry a trojice karet. Vždy je lepší snažit se získat čtveřici stejných karet, královský flush nebo čistý flush. Pokud se vám tyto karty nedaří získat, pak držte alespoň čtyři karty z královského flushe. Tou nejlepší strategií tohoto výherního automatu zdarma je držet pár vysokých karet a zbavit se páru nízkých karet. Nové karty vám přinesou vyšší šance na vytvoření trojice nebo i něčeho lepšího.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti