Menu

Aladdins Lamp TH

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Aladdins Lamp TH

Hrací Automat Aladdin´s Lamp TH Online ZdarmaAladinova lampa je známá tím, že vám splní vaše přání. Vlastně ta přání vám splní kouzelný džin, který se v lampě nachází. Co myslíte, splní vám tento džin vaše přání i v tomto výherním automatu? Vyhrajete skvělý jackpot? Vaše šance na získání skvělých výher jsou opravdu vysoké, ale pro získání jackpotu budete muset tvrdě makat. Kdo by se o to ale nechtěl alespoň pokusit? Aladdin’s Lamp je výherní automat zdarma, který byl vytvořen ve starém, klasickém stylu. Doprovodná hudba je mírně exotická a rozhodně hře přidává na napětí. Protože je celý tento výherní automat velmi jednoduchý, tak se vývojářská společnost Tom Horn Gaming snažila přidat do něj spoustu dodatečných prvků, díky kterým by hra byla mnohem napínavější. Jedná se například o hudbu nebo vizuální efekty. I tak ale nebudete mít nikdy pocit, že by vizuální efekty nebo doprovodná huba odváděli vaši pozornost ze samotné hry. Celý automat je velmi jednoduchý, takže se bude skvěle hodit hlavně pro naprosté nováčky v herním průmyslu. Symboly si dokážete zapamatovat velmi rychle a to stejné platí i o pravidlech hry.

Hrací Automat Aladdin´s Lamp TH Online Zdarma

 

Výherní automat Aladdin’s Lamp má celkem tři válce a jednu jedinou výherní linii, kterou tvoří prostřední řádek na válcích. Vy tak můžete kontrolovat pouze výši vaší sázky, kterou můžete libovolně zvyšovat nebo snižovat. Záleží opravdu jen na vás. Jackpot má hodnotu 2500 mincí a získáte ho za diamantové symboly sedmiček. Jackpot i maximální sázka nedosahují žádných závratných výšek, takže hráči vyhledávající velké riziko asi nebudou plně uspokojeni. Tento výherní automat zdarma je zkrátka nejvhodnější pro chvíle, kdy se vaše herní konto nachází téměř na dně.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti