Menu

Aces and Faces Tom Horn

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Aces and Faces Tom Horn

Automat Aces and Faces Tom Horn Online ZdarmaAces and Faces je jedním z těch nejjednodušších a nejčistších výherních automatů, které ve světě video automatů můžete objevit. Tento automat vypadá jako automatová hra Jack or Better, ale její jedinečnost se nachází v jejích speciálních funkcích, které vám nabídnou dodatečné výhry z úplně všech kombinací tvořených z vysokých karet. Tento hrací automat zdarma obsahuje klasický počet 52 hracích karet. Výplaty automatu jsou lepší než u klasického pokeru Jack or Better, ale začínají na stejné úrovni. V tomto výherním automatu můžete nicméně využít i některé pokerové strategie.

Automat Aces and Faces Tom Horn Online Zdarma

 

Váš první krok k úspěchu znamená vždy se snažit o získání čtyř králů, královského flushe nebo obyčejného flushe. Pokud to není možné, tak držte čtyři karty z královské postupky. Vaším nejlepší možností pak bude full house, postupka nebo flush. Poté se můžete snažit získat trojici stejných karet. Pokud zrovna držíte čistou postupku, tak musíte zahodit pátou kartu. Máte-li dva páry, tak se také jedná o dobrou kombinaci, kterou si můžete ponechat. V tomto případě můžete pomocí nové karty získat full house. Vždy je lepší ponechat si vyšší páry, tři karty z královské postupky a čekat na čtvrtou kartu tvořící postupku. Jakmile se do hraní dostanete, tak pro vás bude její průběh velmi zajímavý. A pokud se i přes to začnete nudit, tak si vyzkoušejte další varianty výherního automatu Aces and Faces zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti