Menu

Quick Bingo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Quick Bingo

Quick Bingo Online ZdarmaBingo je jednou z těch nejoblíbenějších her, které jsou známé po celém světě. Tento výherní automat je virtuální verzí této hry, ve které hráči získají výhry při zvolení stejných čísel, jaká jsou následně náhodně losována. Quick Bingo z dílny vývojářské společnosti Tom Horn Gaming pracuje na stejném principu. Tento výherní automat zdarma Obsahuje karty s patnácti čísly poskládanými do třech řádků a devíti sloupců. Čísla se pohybují od 1 do 90 a jsou tažena náhodně vždy po stisknutí tlačítka Play.

Quick Bingo Online Zdarma

V tomto výherním automatu zdarma se hráči nemusí starat o rychlost hry, a dokonce se nemusí na hraní ani příliš soustředit. Správně tažená čísla jsou během jednotlivých her automaticky označena na hrací ploše. Hlavním cílem celé hry je tažení všech 15 zvolených čísel při co nejmenším počtu pokusů. Jackpot tohoto výherního automatu je nastaven na 40 pokusů, při nichž hráči obdrží svoji sázku vynásobenou 10 000x. Mluvíme tedy o velmi lákavé částce.

Plynulý průběh hry a štědré výhry vytváří z tohoto výherního automatu jednu z nejpopulárnějších automatových her, které tento vývojář nabízí. Hráči budou do této zajímavé hry vtaženi téměř okamžitě a mohou si ji užít z pohodlí svého domova. Výherní automat Quick Bingo se vyznačuje barevnými animacemi a čistými vizuálními efekty. A stačí pouze malá dávka štěstí a hráči si z tohoto automatu mohou odnést masivní výhry. Nikdy není dopředu známo, kdy se vám podaří nějakou obrovskou výhru získat. Tak si zahrajte tento automat a nechte se překvapit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti