Menu

King Arthur TH

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

King Arthur TH

Výherní Automat King Arthur TH Online ZdarmaKing Arthur je hracím automatem zdarma s 15 výherními liniemi od vývojářské společnosti Tom Horn Gaming. V jeho nabídce se nachází wild symbol, který vám přinese až 10 000x hodnotu vaší sázky na linii. Musíte ale na jedné výherní linii zobrazit pět těchto symbolů. Nicméně zde nabídka nekončí. Zahrát si můžete i dvě bonusová kola a spiny zdarma. Tento výherní automat je tak velmi zajímavý a nevadí ani jeho základní symboly v podobě J, Q, K a A. Na každou linii si můžete vsadit od 1 do 5 mincí. Maximální sázkou je pak pouhých 37.5 na jedno zatočení, což není ani příliš mnoho, ani příliš málo. Je to skvělá částka, která poskytne šanci opravdu všem hráčům, aby si nastavili počet vsazených mincí podle vlastních možností. Tým vývojářské společnost Tom Horn Gaming odvedl při vytváření tohoto výherního automatu zdarma opravdu skvělou práci. Automat je velmi barevný, ale ne zas až animovaný, jako jiné výherní automaty od této společnosti.

Výherní Automat King Arthur TH Online Zdarma

 

Zahrát si můžete bonusovou hru Tintagelského hradu, ve které na vás čeká až 2250násobek vaší sázky. Tuto bonusovou hru spustíte zobrazením tří a více symbolů krále Artuše s mečem Excalibrem. A přesně zde se ukáží intriky tohoto výherního automatu zdarma, protože se na válcích tyto symboly objevují velmi často. Vy ale nikdy nevíte, kdy se objeví v tom pravém počtu, díky kterému dosáhnete na ty nejvyšší výhry. Vyhrát také můžete 5 – 15 spinů zdarma s násobitelem 5x. Dalším bonusová hra se jmenuje Královský bonus, který aktivujete zobrazením symbol Británie na prvním, třetím a pátém válci. Vaším úkolem bude rozluštit puzzle, neboli na válcích pospojovat šest symbolů. Pokud se vám to povede, tak vyhrajete dvojnásobek své sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti