Menu

The Boom Squad

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Boom Squad

Hrací Automat The Boom Squad Online ZdarmaThe Boom Squad je pětiválcový výherní automat zdarma s 50 výherními liniemi, který vám nabídne mnohem více, než na první pohled vypadá. Hlavním příběhem, který se táhne celou hrou, jsou superhrdinové, kteří se nachází v New Yorku a toto město zachraňují. Vy se budete nacházet v roli člověka, který veškeré konání těchto superhrdinů řídí.

A protože se jedná o online výherní automat se super hrdiny, tak je grafická stránka v super kvalitě naprosto nutná. Za svitu úplňku tak můžeme na herní obrazovce pozorovat jednotlivé superhrdiny, kteří spěchají zabránit zločinům a zachránit jejich město. Mezi superhrdiny patří zrzavá super hrdinka, hnědovlasá super hrdinka a plavovlasá super hrdinka. Chybět nebude ani robot v typickém pokerovém obleku.

Hrací Automat The Boom Squad Online Zdarma

 

Všechny výše zmíněné symboly vám nabídnou velmi vysoké peněžní výhry. To ale není úplně všechno. Mimo skvělých výher vám totiž přinesou i nádherný estetický zážitek. Hra bude zahájena až po vašem nastavení hodnoty sázek. V tomto výherním automatu zdarma se mohou sázky pohybovat od 0,50 až do 500 dolarů za jedno zatočení. Můžete si nastavit sázku jakékoli hodnoty v tomto rozsahu. Neexistují zde naprosto žádné další limity. Co se týče bonusových symbolů, tak je zde dělová koule, která má funkci wild symbolu. Tento symbol můžete použít pro doplnění chybějících symbolů ve výherních kombinacích a získání tak mnohem vyššího počtu výher. Scatter symbolem tohoto automatu je zase barel plný nějaké tekuté látky, který vám nabídne spiny zdarma. Za tři barely vyhrajete celkem 5 spinů zdarma. Pokud se vám podaří na válcích zobrazit 4 barely, tak vyhrajete 8 spinů zdarma a za 5 barelů to bude celkem 12 spinů zdarma.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti