Menu

Secret of Nefertiti

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Secret of Nefertiti

Secret of Nefertiti Automat Online ZdarmaVýherní automat Secret of Nefertiti je automatem, který vás seznámí se starověkým Egyptem. Zahrajte si tento výherní automat, seznamte se s touto nádhernou ženou a vyhrajte při tom spoustu peněžních odměn. Z vašich cest po starověkém Egyptě se budete moci navrátit domů s truhlou plnou zlata.

Secret of Nefertiti Automat Online Zdarma

 

Egypťané byli vždy známí pro svůj božský životní styl plný různých potěšení. Ve výherním automatu Secret of Nefertiti byla tato jejich tendence zachycena naprosto věrohodně.

Nechte se pohltit 3D grafikou tohoto automatu. Před vámi se objeví nádherné scény a pálivé sluneční paprsky ucítíte jakoby přímo na své kůži.

Pozadí automatu vyzařuje božskou krásou a vyobrazuje odpočinkovou zónu Egypťanů. Automat je totiž umístěn na blankytně modrou hladinu bazénu, který je zasazen doprostřed elegantně navrženého paláce. Venkovní koupací střediska zkrátka pro Egypťany byla důležitá a odpovídá tomu i jejich výzdoba, která vyzařuje luxusem a opulencí.

Herní symboly

Při západu slunce se celé toto místo zalije zlatavou barvou a ve všech hráčích vyvolá naprosto magickou atmosféru. Válce tohoto výherního automatu jsou v podstatě neviditelné a vznáší se právě na tomto zlatavém pozadí. Jednotlivé symboly mají kulatý tvar a zobrazují se na nich tradiční symboly hracích karet nebo symboly spojené s tématem. Například tak narazíte na škorpiona nebo kočku. Mimo symbolů vás jistě potěší i doprovodná hudba, která je skvělým herním doplňkem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti