Menu

Happy Chinese New Year

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Happy Chinese New Year

Hrací Automat Happy Chinese New Year Online ZdarmaVýherní automat Happy Chinese New Year je non stop oslavou čínského nového roku a seznámíte se v něm se symboly čínského zvěrokruhu. Tento výherní automat online je plný zábavy a skvělých speciálních funkcí. Příkladem je třeba kaskádovitá funkce se dvěma wild symboly a dalšími lukrativními funkcemi. Těšit se také můžete na spoustu scatter odměn a zábavných bonusových her.

Hrací Automat Happy Chinese New Year Online Zdarma

 

Nový rok je v asijské kultuře zvláštní událostí a v roce 2017 se do oslav roku kohouta mohli zapojit opravdu všichni hráči. Každý rok v čínské kultuře patří jinému zvířeti a na válcích tohoto výherního automatu naleznete všechny možnosti. Ty jsou nakonec doplněny i symboly zlatých mincí, petard a jiných klasických motivů z čínské kultury. Na pozadí vás bude při hraní doprovázet čínská hudba, která se postará o opravdu autentickou atmosféru. Realistickou vizáž pak automatu dodají sochy draků a čínských lampiónů.

Herní funkce

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 20 výherních linií. Počet výherních linií je fixní a nemůže být změněn. Všichni hráči tak budou mít v tomto výherním automatu stejné možnosti na získání výher. Hráči tak mají o jednu proměnnou při nastavování svých sázek méně.

Celkovou hodnotu sázek je ale možné změnit. Minimální sázka činí 0,20 na jedno zatočení a maximálně si můžete zahrát se 100 mincemi. Sázky na každou výherní linii se tak pohybují od 0,01 do 5 mincí. Dalšími šikovnými funkcemi je funkce pro hru s maximální sázkou a funkce automatické hry, která může točit válci samostatně bez hráčů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti