Menu

Fruiterra Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruiterra Fortune

Hrací Automat Fruiterra Fortune Online ZdarmaFruiterra Fortune je výherním automatem, ve kterém se musíte doslova ocitnout až na pokraji svých možností a posbírat co nejvíce bonusů a úspěšně se při tom vyhnout nepřátelům. Tento automat ve mnoha hráčích určitě vyvolá nostalgii, protože se výrazně podobá starším výherním automatům. Příkladem jsou třeba klasické herní symboly, které se podobají barům, zvonům, melounům, třešním a pomerančům.

Hrací Automat Fruiterra Fortune Online Zdarma

 

Pokud chcete nastavit svoji sázku, tak se soustřeďte na spodní stranu herní obrazovky. Pokud použijete násobitele 1, tak bude mít vaše sázka hodnotu 0,1. Pokud použijete násobitele 20, tak bude mít vaše sázka hodnotu 2 mincí.

Tento výherní automat neobsahuje žádné válce a naprosto celá hra se odehrává na herní ploše. Každé kolo můžete spustit tlačítkem spin. Kdykoli se objeví nějaká výhra, tak bude zobrazena pěkně uprostřed herní obrazovky tak, že ji nebudete moci přehlédnout. Automat se výrazně podobá hře Monopoly a vsadit si v něm můžete nejvíce 125 mincí.

Herní funkce

I v tomto výherním automatu můžete využít funkce automatické hry, která bude hrát za vás. Při nastavování počtu automaticky odehraných kol nebudete mít naprosto žádné omezení. Dalším důležitým ovládacím tlačítkem je tlačítko reset. Hra spočívá v tom, že si musíte kliknutím vsadit na jednotlivé ovocné symboly, které se na hrací obrazovce objeví. Například si můžete vsadit na třešně a musíte na tlačítko třešně kliknout tolikrát, až do úplného nastavení správné hodnoty vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti