Menu

China Long

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

China Long

Výherní Automat China Long Online ZdarmaVýherní automat China Long je naprostým ztělesněním míru a klidu. Mnohým tento výherní automat s uklidňujícími tóny dalekého východu poslouží jako úkryt od hlučného každodenního života. Vaším jediným úkolem v tomto automatu bude nastavit si hodnotu sázek. K dispozici budete mít 5 válců a 25 výherních linií. Velikost hracího pole je 5×3 a je zaplněno orientálními symboly, které vám vydláždí vaši cestu k těm nejexkluzivnějším jackpotům.

Výherní Automat China Long Online Zdarma

 

Jakmile otevřete tento výherní automat zdarma, objeví se před vámi nádherná obrazovka plná orientálních symbolů, mezi kterými se objevuje čínská kaligrafie, draci, kapři, netopýři, apod. Všechny tyto symboly jsou graficky sladěny s celým výherním automatem. Automat obsahuje také symboly s nižší hodnotou, kterými jsou karetní symboly. I tyto symboly jsou sladěny s tématem automatu.

Symboly kluka a královny jsou těmi nejméně hodnotnými symboly, které vám vyplatí výhry v hodnotě 2 – 75 mincí. Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol jing jang, který vám vyplatí maximálně 1500 mincí.

Speciální funkce automatu

Při hraní tohoto výherního automatu můžete dosáhnout na ty nejvyšší výhry využitím wild symbolů, bonusových symbolů a scatter symbolů. Speciálním symbolem je dračí spár, čínský drak a netopýr. Za tři nebo více netopýrů vyhrajete spiny zdarma. Drak je wild symbolem, který může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo bonusových a scatter symbolů. Za tři symboly dračích spárů vyhrajete bonusové kolo.

Vaše sázky se v tomto automatu mohou pohybovat od 0,01 do 2,00 mincí na každou výherní linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti