Menu

Oil Mania

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Oil Mania

Výherní Automat Oil Mania Online Zdarma

Prahnete po nějakém texaském šálku kávy? Pokud ano, tak klidně můžete trpět petrolejovou mánií. Jedná-li se opravdu o tento případ, pak hraní této hry je právě to, co potřebujete! Zkuste tento pětiválcový výherní online automat s 25 výherními liniemi a určitě se přistihnete při shrabování peněz stejně tak jako někteří z těch bláznivých ropných magnátů. Po cestě si můžete užít zábavné funkce jako je up wild funkce a hazardní bonusová funkce.

Výherní Automat Oil Mania Online Zdarma

 

Automatová Hra zdarma Oil Mania spojuje podstatně minimalistické pojetí bonusových funkcí a srandovně vypadající prezentaci, která se vám dostane pod kůži opravdu rychle. Je to pravda, prezentace obsahuje všechny druhy směšných obrázků celé řady věcí spojených s těžbou ropy jako vrtné soupravy, barely, zlatá auta a kufříky naplněné penězi. Ou jé!
V nabídce této hry jsou pouze dvě bonusové funkce. První z nich je vždy vítaná hazardní bonusová funkce. Uhádněte správnou karetní barvu otáčené karty a můžete zčtyřnásobit vaši výhry, nebo ji zdvojnásobte uhádnutím správné barvy. Tou vzácnější funkcí v této hře je však up wild funkce. Vytočte si symbol magnáta na druhém, třetím a čtvrtém válci a vyhrajete náhodné wild symboly a navíc i 3 volná zatočení.

Myslíte-li si, že trpíte petrolejovou mánií a že jedinou cestou k vyléčení této nemoci je hraní této hry? Tak se seznamte s následujícím ovládáním:
Info – Klikněte na toto tlačítko, toužíte-li zjistit o hře Oil Mania více informací, než je uvedeno zde.
Lines -/+ – Pomocí těchto tlačítek zvolte požadovaný počet aktivních výherních linií.
Bet -/+ – Tyto tlačítka použijte pro zvýšení a snížení hodnoty vsazených mincí.
Kříže a srdce (aktivní pouze po výherním kole) – Jedná se tlačítko hazardní funkce. Klikněte na něj po výherním kole a spustíte hazardní hru.
Autoplay – Automatizujte otáčení válců stlačením tohoto tlačítka.
Spin – Po nastavení vašich sázek klikněte na toto tlačítko a roztočte válce.

No comments

Napsat komentář