Menu

Oil Mania

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Oil Mania

Výherní Automat Oil Mania Online Zdarma

Prahnete po nějakém texaském šálku kávy? Pokud ano, tak klidně můžete trpět petrolejovou mánií. Jedná-li se opravdu o tento případ, pak hraní této hry je právě to, co potřebujete! Zkuste tento pětiválcový výherní online automat s 25 výherními liniemi a určitě se přistihnete při shrabování peněz stejně tak jako někteří z těch bláznivých ropných magnátů. Po cestě si můžete užít zábavné funkce jako je up wild funkce a hazardní bonusová funkce.

Výherní Automat Oil Mania Online Zdarma

 

Automatová Hra zdarma Oil Mania spojuje podstatně minimalistické pojetí bonusových funkcí a srandovně vypadající prezentaci, která se vám dostane pod kůži opravdu rychle. Je to pravda, prezentace obsahuje všechny druhy směšných obrázků celé řady věcí spojených s těžbou ropy jako vrtné soupravy, barely, zlatá auta a kufříky naplněné penězi. Ou jé!
V nabídce této hry jsou pouze dvě bonusové funkce. První z nich je vždy vítaná hazardní bonusová funkce. Uhádněte správnou karetní barvu otáčené karty a můžete zčtyřnásobit vaši výhry, nebo ji zdvojnásobte uhádnutím správné barvy. Tou vzácnější funkcí v této hře je však up wild funkce. Vytočte si symbol magnáta na druhém, třetím a čtvrtém válci a vyhrajete náhodné wild symboly a navíc i 3 volná zatočení.

Myslíte-li si, že trpíte petrolejovou mánií a že jedinou cestou k vyléčení této nemoci je hraní této hry? Tak se seznamte s následujícím ovládáním:
Info – Klikněte na toto tlačítko, toužíte-li zjistit o hře Oil Mania více informací, než je uvedeno zde.
Lines -/+ – Pomocí těchto tlačítek zvolte požadovaný počet aktivních výherních linií.
Bet -/+ – Tyto tlačítka použijte pro zvýšení a snížení hodnoty vsazených mincí.
Kříže a srdce (aktivní pouze po výherním kole) – Jedná se tlačítko hazardní funkce. Klikněte na něj po výherním kole a spustíte hazardní hru.
Autoplay – Automatizujte otáčení válců stlačením tohoto tlačítka.
Spin – Po nastavení vašich sázek klikněte na toto tlačítko a roztočte válce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti